Instalacje CO

Zajmujemy się także instalacjami centralnego ogrzewania, które znajdują się obecnie w większości gospodarstw domowych. Cechujemy się profesjonalizmem, dokładnością, a także posiadamy specjalistyczną wiedzę i umiejętności. Właśnie dlatego jeśli macie zamiar zainstalować u siebie centralne ogrzewanie lub naprawić je, od razu zgłoście się do nas – Hydraulika Wrocław.

Pomożemy Wam przy założeniu instalacji CO zarówno w postaci kotłowni gazowej, olejowej, jak i przystosowanej do paliwa stałego – ekogroszku, węgla czy miału. Nasi hydraulicy posiadają odpowiednie kompetencje i umiejętności, by zająć się ich montażem w jak najkrótszym czasie. Jednocześnie warto zaznaczyć, że koszty w naszym przypadku  wypadają na Waszą korzyść. Wiąże się to z naszą konkurencyjnością w porównaniu do innych firm hydraulicznych na terenie Wrocławia. W żadnym razie nie chodzi o obniżenie jakości naszych usług, a zwyczajnie wykonujemy naszą pracę najlepiej jak potrafimy i uczciwie podchodzimy do naszych klientów. Kolejna usługa dotyczy montażu i naprawy usterek w kominkach z płaszczem wodnym. Z drugiej strony specjalizujemy się także w zakładaniu ogrzewania podłogowego czy mieszanego. Stały się one coraz popularniejsze, a wiąże się to między innymi z oszczędnością i wygodą zwłaszcza w czasie zimy.

Dla nas pora dnia nie stanowi żadnego problemu, ponieważ możecie liczyć na naszą pomoc w razie awaryjnych sytuacji przez równe 24 godziny. Jako pogotowie hydrauliczne robimy wszystko, co w naszej mocy, by szybko dotrzeć pod wskazany adres. Nigdy nie mamy pewności, czy problem nie stanowi jednocześnie niebezpieczeństwa dla domowników, dlatego zawsze staramy się działać błyskawicznie. Możemy ustrzec Was przed złożonymi i kosztownymi usterkami, a wystarczy zadzwonić do Hydrauliki Wrocław. Warto wiedzieć również, że montażem i wymianą grzejników zajmujemy się praktycznie na co dzień. Niezależnie od tego z jakim problemem czy zleceniem zgłosicie się do nas, możecie być pewni, że staniemy na wysokości zadania. Hydraulika jest jednocześnie naszą pracą i pasją, a żeby się o tym przekonać jeszcze raz zapraszamy do kontaktu – 698 888 276 lub 606 556 989.