Udrażnianie kanalizacji

Jesteśmy profesjonalnym zespołem hydraulików, którzy od lat zajmują się kompleksowym udrażnianiem kanalizacji na terenie Wrocławia. Do tej pory z naszych usług skorzystały setki mieszkańców tego dużego miasta oraz okolic, którzy zaufali naszej wiedzy i kompetencjom, dlatego do dziś zlecają nam wszelkie problemy związane z zatorami w rurach wewnętrznych i zewnętrznych, a także osadami powstającymi naturalnie w wyniku użytkowania wyposażenia domowego. Oczywiście mogą Państwo próbować samodzielnie przepchać rury własnymi sposobami czy też za pomocą zakupionego sprzętu udrażniającego, aczkolwiek radzimy zaoszczędzić cenny czas oraz pieniądze i od razu zgłosić się do nas.

Nie wolna zbyt długo zwlekać z oczyszczaniem ścieków, ponieważ późniejsze koszty udrażniania i naprawy mogą znacznie przerosnąć Państwa budżet i sprawić mnóstwo problemów. Właśnie dlatego nasza firma pragnie zwrócić uwagę na poszczególne kwestie, których należy unikać lub znacznie ograniczyć, aby rury kanalizacyjne mogły funkcjonować prawidłowo.

  • Dużym zagrożeniem są oczywiście tłuszcze wszelkiego rodzaju, które warstwowo osadzają się na ścianach przewodu.
  • Zdecydowanie nie powinno się spuszczać różnego rodzaju substancji gęstych ani klejących, jak na przykład mydło oraz innych mniejszych przedmiotów, które nie ulegną rozpadowi.
  • Należy pamiętać o regularnej kontroli drożności rur, aby zapobiec ewentualnym usterkom.

Muszą Państwo mieć na uwadze tych kilka wskazówek, aczkolwiek w razie poważniejszych awarii czy standardowego udrażniania kanalizacji służymy szeroko pojętą pomocą. Głównie specjalizujemy się w wykonywaniu dwóch odmiennych metod oczyszczania, gdzie pierwsza z nich polega na wykorzystaniu ciśnienia wodnego, a druga oparta jest na działaniu sprężyny elektrycznej. Technika pierwsza możliwa jest do przeprowadzenia wyłącznie w przypadku rur zewnętrznych, gdzie zator usuwany jest za pomocą sporego nacisku wody. Natomiast mechaniczne przepychanie dotyczy wewnętrznych systemów kanalizacji, które można udrożnić w równie szybkim czasie. Obie metody wymagają odpowiedniego przygotowania i dopasowania zarówno do szerokości rury, jak i rodzaju utworzonego zatoru. Posiadamy profesjonalny sprzęt oraz ekipę wykwalifikowanych hydraulików, dzięki czemu wszelkie prace przebiegają w błyskawicznym tempie i gwarantują naszym klientom pewność, bezpieczeństwo i długotrwały efekt, a równocześnie możemy śmiało konkurować z pozostałymi firmami w kwestii związanej z kosztami wykonywanych świadczeń.